top of page

Hakkımızda

2010 yılında kurulan SMG Yazılım Ve Danışmanlık LTD. ŞTİ. 20 yılı aşkın sektörel deneyimlerinden aldığı güç ile ürettiği çözümlerini müşterileriyle paylaşan bir yazılım evidir.

 Misyon olarak gelişen teknolojiyi ve çevresel değişimleri izleyerek, müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda çözüme odaklı yazılım hizmetleri sunmayı ve desteklemeyi seçmiştir.

Geniş ve deneyimli yazılım ve analist ekibine sahip, sürekli büyüyen bir kadroyla, gelişen Bilişim Sektöründe alışılmış çözümlerin ötesinde, tüm süreçlerin analizi ile bütünleşik ve dinamik web tabanlı çözümler üretmektedir.

Bugüne kadar Mobilya, Kalıp Üretim, Proje Taahhüt, Mağazacılık ve Perakende, Depo ve Lojistik ve Sac İşleme başta olmak üzere birçok sektörde 100’ e yakın projeyi başarıyla uygulamış olup, hali hazırda birçok proje yazılımı ve uygulaması devam etmektedir. Yeni projeler için teknoloji ve personel istihdamı ve Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürmektedir. 

Mevcut ERP yazılımlarıyla tam entegre çalışan B2B, B2C, İş Zekâsı, Tablet ve Mobil uygulama yazılımlarının yanı sıra isteğe özel proje yazılım geliştirmeleri de yapmaktadır.

Değerlerimiz

01

Müşteri Odaklılık

Müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

02

Tutku

Yaptığımız işi seviyoruz ve başarımızın arkasındaki gücün tutkumuz olduğuna inanıyoruz.

03

Takım Çalışması

Faaliyetlerimizin her aşamasında çalışan katılımını sağlamak, bilgiyi paylaşmak, ben değil biz bilinciyle çalışmak, takım ruhunu sürekli geliştirmek

bottom of page