...
Smg Portal

Smg Portal

SMG Portal, firmaların ticari faaliyetlerinde ki süreçlerin analiz edilerek, ihtiyaca yönelik olarak geliştirilen bir çözümdür. Portal tamamen web arabirimleri ile çalışmaktadır ve genel anlamda kabul gören bütün web tarayıcılar ile uyumludur. Ayrıca bir kurulum yada lisanslama işlemi gerektirmediğinden ilk yatırım maliyetlerinin en aza indirgenmesini sağlayacaktır.

Portal ile hedeflenen kazanımlar;

1-) Firmaya özel analiz ve geliştirme yapılacağından sizin için en pratik ve kolay kullanılabilir bir çözümdür.

2-) ERP ler ile tam entegre olarak çalışır. Portal üzerinde bilgiler gerçek zamanlıdır ve Erp sistemi ile yapılan bir işlem aynı anda portala veya portal üzerinde yapılan bir işlem yine aynı zamanda Erp sistemine otomatik olarak yansımış olacaktır.

3-)Raporlama veya süreç yönetiminde firmaların dağınık olabilen yapısını tek bir çatı altında toplama imkanı sağlar. Örneğin bir kullacıların kendi bilgisayarında Excel ile aldığı bir rapor veya sakladığı bilgiler portal üzerine taşınabilir. Bu hem yanlış bilgi alma ihtimalini hem de sistemsel olarak izlenebilirlik ve verimliliğinizi arttıracaktır.

4-) Portal modüller, kullanıcı grupları ve/veya kullanıcıların bu modüller için yetkilendirilmesi prensibi ile çalışır. Böylece her kullanıcı ve/veya kullanıcı gurubu sadece kendisi ile ilgili işlemleri görür. Çok daha sade ve merkezi olarak yönetilebilen bir yapı ortaya çıkar. Zaman içerisinde değişen gereksinimler çerçevesinde yeni modüller veya mevcut modüllerde revizyonlar yapılabilir. Bu da sistemin sürdürülebilirliği açısından çok önemlidir.

5-) Portal kullanımı sadece firma personeli ile sınırlı olmayıp kurumsal internet siteniz üzerinden bayilerinizin ve/veya plasiyerlerinizin kullanıma açabilir, böylelikle hem yanlış veya hatalı bilgi girişinin önüne geçilmiş olur. Bu aynı zamanda birtakım işler için personelinizin harcadığı zamandan tasarruf sağlamanıza olanak verir.

Gelişmiş onay ve kontrol sistemiyle girilen veri güvenliği en üst düzeyde sağlanmış olur.

Size Ulaşmamızı İster misiniz?