...
Satış Sonrası Hizmetler

Satış Sonrası Hizmetler

Bir şirketin satış sonrası hizmeti, müşteriler belirli bir ürünü satın aldıktan sonra onlara sağlanan tüm yardım ve bilgi hizmetleridir. Bu hizmetler arasında garanti, sigorta, ürün güncellemeleri ve bakım/onarım hizmetleri ile markaların tüketicilere sunduğu çağrı merkezi, kargo bilgileri ve farklı kanallardan iletişim kolaylıkları gibi seçenekler yer alır. Satış sonrası hizmetler, markaların kalıcı ve sadık müşteriler yaratmasında en önemli araçlar arasındadır. Sağlıklı bir satış sonrası hizmeti sunabilmek için müşteriyi anlayarak empati kurmak ve güven hissini oluşturarak kişinin sorununa çözüm bulunacağı hissini yaratmak oldukça önemlidir.

Smg Ssh Modülü ,SSH sürecini baştan sona dijital ortamda yöneterek müşteri sadakatinin arttırılmasına hizmet eder.

Perakende sektöründe yaşanan dijital dönüşüm doğrultusunda, satış sonrası servis için de en ideal çözüm,web tabanlı ve esnek bir yapının kurulmasıdır. Böylece tekli ya da çoklu servis ağları, hiçbir altyapı yatırımı gerekmeden kısa sürede yapılandırılabilir.

Smg SSH tüm Smg yazılımları gibi tamamen firmanıza özel yazılır, böylece paket programlardaki gibi işinize yaramayacak hiçbir modüle para vermeden, tamamen sizin işletmenize uygun bir SSH yazılımına sahip olmuş olursunuz.

Önemli Faydalar

  • Artan müşteri memnuniyeti
  • Merkez ile servis noktaları arasında kesintisiz ve gerçek zamanlı iletişim
  • Servis süreçlerinde standardizasyon ve tam denetim
  • Mobil kullanım
  • Ürün geliştirme sürecini destekleyen geri bildirimlerSize Ulaşmamızı İster misiniz?